компанія ОЛпрінт
Київ, вул.Кулібіна 11А
тел.моб: 0660735762
0976720551
0672335094
VIBER: +380976720551
allprint@naverex.kiev.ua

Промоодяг - це ідеальний засіб реклами. Це аксіома, яка на потребує доказів.

У сучасному жорстко конкурентному світі вкрай важливо виділити свою компанію чи свій бренд. Для отримання максимального економічного ефекту від свого бізнесу необхідно виділитись на фоні конкурентів чимось, що запам`ятовується споживачам продукції.

Щоб вирішити цю задачу й влаштовують промоакції, які спрямовані для залучення цільової аудиторії, для просування нових товарів та послуг, для інформування про діючі знижки.

Теза - "зустрічають за одягом..." в рекламній діяльності працює на 100 відсотків. Клієнт завжди запам`ятовує "гарні" емоції, які Ви створюєте власним корпоративним стилем.

Елементами цього стилю може бути і корпоративна уніформа співробітників, і яскраво виражений акцент проведення промоакцій, виставок, міроприємств. Крім того, ненав`язливе брендування елемента одягу зможе підняти організацію роботи на новий рівень взаємодії, психологічно об`єднавши людей у дружній колектив.

Ми можемо запропонувати Вам розробити дизайн та моделі промо одягу для будь-яких акцій та міроприємств, а також її виготовлення на власному виробництві, враховуючи усі Ваші побажання.

Корпоративний одяг, косинки з логотипом, хустинки з логотипом, шарфи, краватки з логотипом, бандани з логотипом, стрічки з логотипом, пелерини та фартухи з логотипом, скатертини та серветки з логотипом, штори та жалюзі з Вашим логотипом та будь-яка інша промо продукція з логотипом з текстилю будуть допомогати підтримувати імідж Вашої компанії на високому рівні.

Пошив одягу для рекламних промоакцій, виробництво промо форми для будь-яких міроприємств у нашій компанії принесе Вам тільки задоволення. Замовити одяг для промоакцій та зробивши замовлення на виготовлення корпоративної форми безпросередньо у виробника Ви зекономите свої гроші та нерви!

1.jpg
11.jpg
2.jpg
3.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

 

Промоодежда - это идеальное средство рекламы. Это аксиома, не требующая доказательств.

В современном жестко конкурентном мире очень важно выделить свою компанию или свой бренд. Для получения максимального экономического эффекта от своего бизнеса необходимо выделиться на фоне конкурентов чем-то запоминающим для потребителей продукции.

Чтобы решить эту задачу и проводят промоакции, которые направлены для привлечения целевой аудитории, для продвижения новых товаров и услуг, для информирования о действующих скидках.

Тезис - «встречают по одежке ,,,» в рекламной деятельности работает на 100 процентов. Клиент всегда запоминает «добрые» эмоции, которые Вы создаете своим корпоративным стилем.

Элементами этого стиля может быть и корпоративная униформа сотрудников, и ярко выраженный акцент проведения промоакций, выставок, мероприятий. Кроме этого, ненавязчивое брендирование элемента одежды сможет поднять организацию работы на новый уровень взаимодействия, психологически объединяя людей в дружный коллектив.

Мы можем предложить Вам разработать дизайн и модели промо одежды для любых акций и мероприятий, а также ее изготовление на собственном производстве, учитывая все Ваши пожелания.

Корпоративная одежда, косынки с логотипом, платки с логотипом, шарфы, галстуки с логотипом, банданы с логотипом, ленты с логотипом, пелерины и фартуки с логотипом, скатерти и салфетки с логотипом, шторы и жалюзи с Вашим логотипом и любая другая промо продукция с логотипом из текстиля будут помогать поддерживать имидж Вашей компании на высоком уровне.

Пошив одежды для рекламных промоакций, производство промо формы для любых мероприятий в нашей компании доставит Вам только удовольствие. Заказать одежду для промоакций и сделав заказ на изготовление корпоративной формы непосредственно у производителя Вы сэкономите свои деньги и нервы!

 

 
Прапори за 24 години
компанія ОЛ принт