компанія ОЛпрінт
Київ, вул.Кулібіна 11А
тел.моб: 0660735762
0976720551
0672335094
VIBER: +380976720551
allprint@naverex.kiev.ua

Ми наносимо (друкуємо) зображення як на готовий виріб, так і проводимо розробку моделей та пошиття виробів по замовленню клієнта.

Можемо виготовити для Вас наступну продукцію - баскетбольна форма, футбольна форма, хокейна форма, волейбольна форма, гандбольна форма, накидки для волонтерів, тренувальні накидки, накидки для преси, тренувальні костюми, костюм для фігурного катання, костюм для танців та ін.

Особливістю нашого виробництва є те, що ми можемо виготовити як комплекти для всієї команди, так і одиничні екземпляри спортивної форми.

Для виготовлення та пошиву виробів використовуються високоякісні матеріали та тканини вітчизняних та європейських виробників.

Кожна команда прагне, щоб її логотип виглядав стильно, яскраво та оригінально. Це досягається не лише знаком на формі фірми-виробника, якого Ви вибрали, а й необхідно виконати якісне нанесення (друк) номерів, нанесення (друк) логотипу та нанесення (друк) емблеми клуба. Наша ціль - подбати про те, щоб зовнішній вигляд та якість виконання відповідали статусу Вашої команди у світі спорту.

Окрема пропозиція для вболівальників!

Ви любите спорт і у Вас є улюблені команди та спортсмени? Пропонуємо Вам нанести (надрукувати) на свій одяг (або придбати його у нас) логотипи, прізвища, номери та навіть фотознімки улюблених гравців. Також можемо запропонувати Вам будь-яку ексклюзивну атрибутику Вашої улюбленої команди - прапори, праорці, вимели, шарфи, парасольки, великі розтяжки для трибун з будь-яким зображенням,  футболки з логотипом або фотознімком, з яким Ви не залишитесь непоміченими на трибунах вболівальників.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

 

 

Мы наносим изображение как на готовое изделие, так и производим разработку моделей и пошив изделий по заказу клиента.

Можем изготовить для Вас следующую продукцию - баскетбольная форма, футбольная форма, хоккейная форма, волейбольная форма, гандбольная форма, накидки для волонтеров, тренировочные накидки, накидки для прессы, тренировочные костюмы, костюм для фигурного катания, костюм для танцев и др.

Особенностью нашего производства является то, что мы можем изготавливать как комплекты на всю команду, так и единичные экземпляры спортивной формы.

Для изготовления и пошива изделий используются высококачественные материалы и ткани отечественных и европейских производителей.

Каждая команда стремится к тому, чтобы её логотип выглядел стильно, ярко и оригинально. Это достигается не только знаком на форме фирмы-производителя, которого вы выбрали, но и необходимо выполнить качественное нанесение номеров, нанесение логотипа и  нанесение эмблемы клуба. Наша цель – позаботиться о том, чтобы внешний вид и качество исполнения соответствовали статусу вашей команды в мире спорта.

Отдельное предложение для болельщиков!

Вы любите спорт и у вас есть любимые команды и спортсмены? Предлагаем вам нанести на свою одежду (или приобрести ее у нас) логотипы, фамилии, номера и даже фотографии любимых игроков. Также можем предложить вам любую эксклюзивную атрибутику вашей любимой команды - флаги, флажки, вымела, шарфы, зонты, большие растяжки для трибун с любым изображением,  футболки с логотипом или фотографией, с которой вы не останетесь незамеченными на трибунах болельщиков.

 
Прапори за 24 години
компанія ОЛ принт