/ ДРУК НА ТКАНИНІ

 

компанія ОЛпрінт
Київ, вул.Кулібіна 11А
тел.моб: 0660735762
0976720551
0672335094
VIBER: +380976720551
allprint@naverex.kiev.ua

Друк на тканині відбувається методом сублімаційного або термотрансферного друку. Одним з головних пріоритетів нашої компанії, яка виробляє друк на тканині, є наявність власних виробничих потужностей відомих світових виробників обладнання:

  • лінія по виготовленню прапорів MONTI ANTONIO -203 (Італія), термопреси HOTRONIX за допомогою яких відбувається пдрук на тканині,  дозволяють нам виготовляти продукцію використовуючи методи сублімаціоного та плівкового термодруку на тканині найвищої якості та в найкоротші терміни.
  • Обладнання та витратні матеріали для друку на текстилі від німецького виробника «STAHLS», як показав багаторічний досвід, на сьогодні є найякіснішими та зносостійкими; чіткість, насиченість кольорів, різна фактура зображень (текстильна, оксамитова, прорезинена, матова, глянцева і т.д.)
  • Вишивальна 8-ми головочна машина німецького виробника ZSK дозволяє швидко та якісно вишивати на різноманітних тканинах та готових виробах.

Тканини:
Для друку на тканинах методом сублімації використовуються всі БІЛІ тканини, у складі яких присутньо не менше 70% поліестеру.

Поліефірний шовк

Синтетичний матеріал нового покоління. Гарно пропускає повітря, відрізняється підвищеною м`якістю та простотою у догляді, поглинає мало води, швидко сохне, не потребує прасування, захищене від молі та не схильне до утворення складок полотно. Не рветься, не тріпається та не тріскається.

Прапорний поліестр (сітка)

Тканина краще продувається вітром, що сприяє більш довготривалому строку служби вироба. Найбільш широко використовуєься для виготовлення прапорів та іншої зовнішньої реклами. Призначена саме для зовнішнього застосування, витримує сильні вітрові навантаження через низьку парусність матеріалу, що також сприяє  більш довготривалому строку служби вироба.

Атлас

Штучна або натуральнаа - шовкова тканина з гладкою блискучою лицьовою поверхністю та матова з вивороту. Атлас використовується при виготовленні кабінетних прапорів, знамен, штандартів, вимпелів, хустинок, краваток, промо-одягу. Завдяки притаманному цій тканині блиску будь-який виріб буде завжди виглядати ефектно та радувати око.

Оксамит (бархат, велюр)

Оксамит — ворсова тканина з м`якою пухнастою лицьовою поверхнею, отримана введенням окрім основи та утка спеціально ворсової тканини (ворсової основи). Ця тканина - ніжний м`який матеріал, поверхня котрого складається з багатьох ворсинок. Використовується для виготовлення вишитих знамен VIP- категорії, вимпелів, декоративних мішків. Можливе забарвлення методом сублімації білого синтетичного оксамита.

Габардин

Бавовняна, а у даному випадку синтетична тканина саржового переплетення. Відсутність глянцю дозволяє передавати більш чіткі, насичені та глибокі кольори при друку. Застосовується для виготовлення тканевих банерів, декорацій, вимпелів і т.д.

Шифон

Шифон - ніжна, повітряна, прозора тканина. Вона легка, відрізняється високою пружністю, гарним зовнішнім виглядом, малим зминанням, особливою витонченістю. Через щільність та крутку ниток шифон володіє значною розтяжністю, ковзанням, сипучістю. Використовується для виготовлення хустинок, шарфиків, елементів декору.

Орієнтовні ціни - друк на тканині - Термоплівка:
Тип плівки Кількість кольорів Візуальний ефект та тактильний результат Ціна за 1 дм , грн.
FLOK 35 Бархатиста поверхня; для більшості типів тканин від 35,00
Quick Рrint 50 Вінілова щільна поверхня; для більшості типів тканин від 27,00
Grip 33 Супереластична, м`яка вінілова поверхня; для проблемних тканин, які не пропускають вологу (з пропиткою) від 42,00
REFLEXITE 7 Світловідбиваючий ефект від 57,00
CAD-Print Повноколір

Структура: друк на світлі тканини (А4) – от 60,00
друк на кольорові тканини (А4) - от 115,00

 

 

Печать на ткани - нанесение логотипа на ткань

Печать на ткани производится методом сублимационной или термотрансферной печати.
Одним из главных приоритетов нашей компании, производящей печать на ткани, является наличие собственных производственных мощностей известных мировых производителей оборудования:

  • линия по производству флагов MONTI ANTONIO -203 (Италия), термопрессы HOTRONIX  с помощью которых выполняется печать на ткани,  позволяют нам производить продукцию используя методы сублимационной и пленочной термопечати на ткани наивысшего качества и в кратчайшие сроки.
  • Оборудование и расходные материалы для печати на текстиле от немецкого производителя «STAHLS», как показала многолетняя практика , на сегодняшний день являются самыми качественными и износостойкими; четкость, насыщенность цветов, различная фактура изображений (текстильная, бархатная, прорезиненная, матовая, глянцевая и т.д.)
  • Вышивальная 8-ми головочная машина немецкого производителя ZSK позволяет быстро и качественно вышивать на всевозможных тканях и готовых изделиях.

Ткани:
Для печати на ткани методом сублимации используются все БЕЛЫЕ ткани, в составе которой присутствует не менее 70% полиэстера.

Полиэфирный шелк

Синтетический материал нового поколения. Хорошо пропускает воздух, отличается повышенной мягкостью и простотой в уходе, поглощающая мало воды, быстро сохнущее, не нуждающееся в глажке, защищенное от моли и не подверженное образованию складок полотно. Не рвется, не треплется и не трескается.

Флажный полиэстр (сетка)

Ткань обладает лучшей продуваемостью ветром, что способствует более длительному сроку службы изделия.Наиболее широко применяется для изготовления флагов и другой наружной рекламы. Предназначена именно для наружного применения, выдерживает сильные ветровые нагрузки из-за низкой парусности материала, что способствует более длительному сроку службы изделия.

Атлас

Искусственная или натуральная - шелковая ткань с гладкой блестящей лицевой поверхностью и матовая с изнанки. Атлас используется при изготовлении кабинетных флагов, знамен, штандартов, вымпелов, платков, галстуков, промо-одежды. Благодаря свойственному этой ткани блеску любое изделие будет всегда выглядеть эффектно и радовать глаз.

Бархат(велюр)

Бархат — ворсовая ткань с мягкой пушистой лицевой поверхностью, полученная введением кроме основы и утка специальной ворсовой ткани (ворсовой основы).Эта ткань - нежный мягкий материал, поверхность которого  состоит из множества ворсинок.Используется для изготовления вышитых знамен VIP- категории, вымпелов, декоративных мешков.Возможно окрашивание методом сублимации белого синтетического бархата.

Габардин

Хлопчатобумажная, а в данном случае синтетическая ткань саржевого переплетения. Отсутствие глянца позволяет передавать более четкие, насыщенные  и глубокие цвета при печати.Применяется для изготовления тканевых баннеров, декораций, вымпелов и т.д.

Шифон

Шифон - нежная, воздушная, прозрачная ткань.Она легкая, отличается высокой упругостью, красивым внешним видом, малой сминаемостью, особым изяществом.. Из-за плотности и крутки нитей шифон обладает значительной растяжимостью, скольжением, сыпучестью.Используется для изготовления платков, шарфиков, элементов декора.

Ориентировочные стоимости - печать на ткани - Термопленка:
Тип пленки Количество цветов Визуальный эффект и тактильный результат Цена за 1 дм , грн.
FLOK 35 Бархатистая поверхность; для большинства типов тканей от 35,00
Quick Рrint 50 Виниловая плотная поверхность; для большинства типов тканей от 27,00
Grip 33 Суперэластичная , мягкая виниловая поверхность; для проблемных тканей не пропускающих влагу (с пропиткой) от 42,00
REFLEXITE 7 Светоотражающий эффект от 57,00
CAD-Print Полноцвет

Структура : печать на светлые ткани (А4) – от 60,00
печать на цветные ткани (А4) - от 115,00

 
Прапори за 24 години
компанія ОЛ принт