компанія ОЛпрінт
Київ, вул.Кулібіна 11А
тел.моб: 0660735762
0976720551
0672335094
VIBER: +380976720551
allprint@naverex.kiev.ua

Компанія пропонує виготовлення наступних видів сувенірної продукції:

подушка з логотипом будь-якої форми, конверт подарунковий текстильний, столова білизна з логотипом, стрічка брендована, стрічка атласна з логотипом, стрічка для бейджа (стрічки для бейджів), мішечок подарунковий пакувальний, парасольки з логотипом (друк на парасольках), брендовані сумки (сумки з логотипом), друк на жалюзі, штори з фото зображенням, шнурки з логотипом, текстильні фотошпалери.

1.jpg
3.jpg
5.jpg
6.jpg

Пропонуємо Вашій увазі продукцію, яка допоможе Вам ефектно та нестандартно представити Вашу компанію.

Краватки з логотипом, шарфи з логотипом, парео з логотипом та будь-які інші вироби з текстилю з логотипом завжди зможуть подтримати імідж Вашої компанії.

Столова білизна, елементи декору з тканини, ексклюзивна упаковка з повнокольоровим друком на замовлення у одиничному екземплярі - прекрасна можливість створити дизайн ресторану, офісу або ж подарунка неповторним та привабливим. Ми пропонуємо: скатертини, серветки, подушки, брендовані стрічки, тканина для м`яких меблів, штори, жалюзі.

 

Компания предлагает изготовление таких видов сувенирной продукции:

подушка с логотипом любой формы, конверт подарочный текстильный, столовое белье с логотипом, лента брендированная, лента атласная с логотипом, лента для бейджа (ленты для бейджей), мешок подарочный упаковочный, зонты с логотипом (печать на зонтах), брендированые сумки (сумки с логотипом), печать на жалюзи, шторы с фото изображением, шнурки с логотипом, текстильные фотообои.

Предлагаем вашему вниманию продукцию, которая сможет помочь вам эффектно и нестандартно представить Вашу компанию.

Галстуки с логотипом, шарфы с логотипом, парео с логотипом и любые другие изделия из текстиля с логотипом всегда смогут поддержать имидж Вашей компании.

Столовое белье, элементы декора из ткани, эксклюзивная упаковка с полноцветной печатью на заказ в единичном экземпляре - прекрасная возможность сделать дизайн ресторана, офиса или же подарка неповторимым и привлекательным. Мы предлагаем: скатерти, салфетки, подушки, брендированные ленты, ткань для мягкой мебели, шторы, жалюзи.

 
Прапори за 24 години
компанія ОЛ принт